Dvosoban stan, 57m2, Izdavanje, Stari aerodrom
Lokacija: Stan se nalazi na Starom aerodromu, u ulici Zagrebačka,…
550€
Podgorica, 1b, Сердара Јола Пилетића, Podgorica, Podgorica Capital City, 81000, Montenegro
Izdato
3,000€
Stan se nalazi Preko Morače, preko puta pet udovica na obali Morače. Miran ambijent i pogled na Moraču činiće vaš boravak u ovom stanu pun užitka. Istočno je orjetnisan i samim tim prirodno osvijetljen, posebno dnevna soba. Zgrada je ušuškana u tom ambijentu, što stan čini dodatno neodoljivim. Stan je luksuzno opremljen u saradnji sa profesionalnim dizajnerima, sa varijacijama bijele ( preovladavajuće) i bež boje.
Dnevna soba je opremljena velikom ugaonom garniturom, kaminom, TV-om. Kuhinja je u potpunosti opremljena potrebnim aparatima za korištenje. Kompletan stan je klimatizovan, u sobama se nalaze zasebne kimatizacione jedinice.
Stan je idealan za razne profile ljudi kao što su porodice i bračni parovi jer pruža privatnost i mogućnost odmora visokog standarda, ali i mladju populaciju jer se nalazi na pragu srca grada i svih gradskih dešavanja.
Iz dnevnog boravka kroz kuhinju dolazi se do prostranog kupatila koje ima kadu i tuš kabinu. Ono takodje izlazi na ogromnu terasu koja je duž čitavog stana a sa koje se pruža lijep pogled na Moraču. Spavaće sobe su opremljene bračnim krevetom i kvalitetnim ugradnim plakarima.
Uz zakup stana dobija se na korištenje i jedno garažno mjesto.
Stan se izdaje na minimum godinu dana po zahtjevu vlasnika, a obavezno je ostaviti depozit u visini mjesečne kirije pri rentiranju. Ukoliko Vam se svidjela ova nekretnina kontaktirajte nas za više informacija.
Lokacija: Stan se nalazi na Starom aerodromu, u ulici Zagrebačka,…
550€
Lokacija: Kuća se nalazi u Zagoriču, u ulici Vladike Petra…
335,000€
Izdaje se nov jednosoban stan 49m2 u Green Level-u Lokacija…
700€
Izdaje se poslovni prostor u ulici Baku 92m2 Lokacija Prostor…
850€