Dvosoban stan, 57m2, Izdavanje, Stari aerodrom
Lokacija: Stan se nalazi na Starom aerodromu, u ulici Zagrebačka,…
550€
Октоих 1, Podgorica, Podgorica Capital City, 81111, Montenegro
Izdato
270€
Stan se nalazi u novoizgrađenom naselju u Donjoj Gorici blizu UDG-a i osnovne škole Vlado Milić. Veoma lijepa i povoljna lokacija za studente ali i za sve koji traže mir i tišinu. U samoj blizini imate sve što vam je potrebno poput supermarketa Voli i Laković ali i restorana i kafića.
Stan je nov, lijepo koncipiran, ugodno namješten i ima sve što vam je potrebno. Klimatizovan je, u spavaćoj sobi su dva ležaja na rasklapanje a kuhinja je opremljena svim neophodnim kuhinjskim aparatima. U kupatilu je postavljena kada i veš mašina.
Stan se izdaje na minimum godinu dana po zahtjevu vlasnika, depozit je obavezan i u visini je jedne mjesečne kirije. Ukoliko vam se svidjela ova nekretnina kontaktirajte nas za više informacija
Lokacija: Stan se nalazi na Starom aerodromu, u ulici Zagrebačka,…
550€
Lokacija: Kuća se nalazi u Zagoriču, u ulici Vladike Petra…
335,000€
Izdaje se nov jednosoban stan 49m2 u Green Level-u Lokacija…
700€
Izdaje se poslovni prostor u ulici Baku 92m2 Lokacija Prostor…
850€