Prodaja jednosobnog stana u Bečićima 45m2, Budva
📍 Prodaja jednosobnog stana u Bečićima 📌 Lokacija. Stan se…
115,000€
Izdato
400€
Stan se nalazi Preko Morače u najnovijoj i jednoj od najljepših zgrada u Podgorici, u zgradi ,,Vezir„. Smješten u prirodnom ambijentu, na ekskluzivnoj lokaciji, povezan sa glavnim saobraćajnicama, omogućava dostupnost i blizinu urbanim, kulturnim, poslovnim, sportskim sadržajima…U dvorišnom dijelu objekta se nalazi atrium sa park zonom i otvorenim pogledom na rijeku Moraču i brdo Goricu.
Ovaj stan pruža udobnosti življenja i luksuznog stanovanja primjeren evropskim metropolama. Namijenjen je onima koji žele da imaju stanove koji ispunjavaju standarde vrhunskog i jedinstvenog koncepta življenja koji podrazumijeva puno svijetla, čist vazduh, udobnost, prilaznu dostupnost. Pažljivo birana keramika vrhunskog kvaliteta i dizajna, sanitarije, podovi, boje zidnih površina, spoljašnja i unutrašnja bravarija su dio enterijera stana, kao i arhitektonski uređena i stilizovana terasa na kojoj se može boraviti tokom cijele godine. Prostor dnevnog boravka ispunjen novim namještajem na koji se nadovezuje kuhinja sa najsavremenijom opremom, tu je i spavaća soba sa udobnim i velikim bračnim krevetom koja izlazi na terasu. Stan posjeduje podno grijanje u kupatilu, klimatizovan je i posjeduje video nadzor hodnika i ulaza ispred zgrade.
Stan se izdaje na minimum godinu dana po zahtjevu vlasnika, depozit je obavezan i u visini je jedne mjesečne kirije. Ukoliko vam se svidjela ova nekretnina kontaktirajte nas za više informacija.[maxbutton id=“20″ ]
📍 Prodaja jednosobnog stana u Bečićima 📌 Lokacija. Stan se…
115,000€
Jednosoban stan,42m2, Tuški put, Podgorica, Izdavanje Lokacija: Jednosoban stan se…
550€
Izdaje se jednosoban stan u zgradi Nikić 53m2 Lokacija Zgrada…
600€
Na prodaju – moderan duplex u Blok 9, Podgorica 📍…
210,000€