Izdaje se lijep jednosoban stan na Zabjelu 45m2
Izdaje se lijep jednosoban stan na Zabjelu 45m2 Lokacija Zgrada…
450€
Izdato
450€
Stan se nalazi u Bloku 9 kod hotela Resurs u zgradi Eurozox-a, koja je novije gradnje i poseduje demit fasadu i izuzetno je dobrog kvaliteta. Lokacija je izuzetno dobra veliki plus kod ovog stana je to što imate garažno mjesto u sklopu cijene stana.
Stan je potpuno nov i opremljen je novim stvarima, do sad niko nije stanovao u stanu što je izuzetno bitna stvar. Dnevni boravak ima garnituru, smart televizor, izlaz na balkon, trpezarijski sto sa stolicama. Kuhinja ima sve kuhinjske elemente i novije uređaje bijele tehnike, u hodniku koji je dosta veliki imate gostinjski wc. Dve spavaće sobe od kojih jedna ima bračni krevet, plazma televizor, orman i izlaz na balkon. Dok druga ima jedan običan krevet radni sto sa stolicom i orman. Kupatilo je zaista lijepo uklopljeno i izuzetno dobro sređeno. Svaka prostorija je klimatizovana i popunjena inverter klimama.
Stan se izdaje na minimum godinu dana po zahtjevu vlasnika, depozit je obavezan i u visini je jedne mjesečne kirije. Ukoliko vam se svidjela ova nekretnina kontaktirajte nas za više informacija.
Izdaje se lijep jednosoban stan na Zabjelu 45m2 Lokacija Zgrada…
450€
Na prodaju dvosoban stan – Cetinje 61m2 Prodaje se komforan…
87,000€
Jednosoban stan, 46 m2, Preko Morače, Podgorica Lokacija Ovaj moderno…
500€
Na prodaju dvosoban stan u Tološima 61m2 Prodaje se komforan,…
160,000€