Izdaje se jednosoban stan 44 m2, Stari aerodrom, Podgorica
📍 LokacijaIzdaje se jednosoban stan površine 44 m² na Starom…
450€
Piperska
Izdato
330€
Stan se nalazi u Zagoriču, u novoj zgradi City Keja koja je smještena na obali Morače. Ovo je vrlo atraktivna lokacija. U neposrednoj blizini planirana igradnja šetališta na obali, a u samoj zgradi se nalazi market. U okolini dosta slobodnih parking mjesta.
Stan je jednosoban i ima 46m2. Struktura stana je takva da se sastoji od dnevne sobe na koju se nadovezuje kuhinja i spavaće sobe koja izlazi ne terasu. Dnevna i spavaća soba su opremljene udobnim namještajem visokog kvaliteta kao i elementi i tehnika u kuhinji. U kupatilu je mašina za veš i tuš kabina. Stan je klimatizovan, a zgrada ima interfon i lift.
Stan se izdaje na minimum godinu dana, depozit je obavezan i u visini je jedne mjesečne kirije. Ukoliko vam se svidjela ova nekretnina kontaktirajte nas za više informacija.
📍 LokacijaIzdaje se jednosoban stan površine 44 m² na Starom…
450€
📍 Lokacija Na prodaju dvosoban apartman od 62 m² koji…
155,000€
Izdaje se dvosoban namješten stan u centru 65m2 Lokacija Stan…
700€
Jednosoban stan, 46 m2, Preko Morače, Podgorica Lokacija Ovaj moderno…
500€