Dvosoban stan, 57m2, Izdavanje, Stari aerodrom
Lokacija: Stan se nalazi na Starom aerodromu, u ulici Zagrebačka,…
550€
Izdato
300€
Stan se nalazi u zgradama kod Krivog mosta iza TC „Delta City „. Ovo je atraktivna lokacija i vrlo tražena. Pruža veliki niz pogodnosti koje će vam olašati svakodnevni život u najvećem gradu Crne Gore. U neposrednoj blizini zgrade postoji market, a u okolini moguće pronaći veliki broj parking mjesta.
Stan je izuzetno lijepo sređen i odaje vrlo prijatan utisak na prvi pogled. Nov udoban namještaj krasi dnevnu sobu i spavaće sobe, kao i elementi koji su sa ukusom uklopljeni u enterijer stana. Struktura je takva da je dnevna soba izuzetno prostrana a na nju se nadovezuje kuhinja od koje je odvaja šank, a pri samom šanku se nalazi i trpezarijski stol. Tu su i dvije spavaće sobe od kojih se u jednoj nalazi francuski ležaj a u drugoj krevet za jednu osobu. Ako se odlučite za ovaj stan sigurni smo da nećete pogriješiti u svom izboru.
Stan se izdaje na minimum godinu dana na zahtjev vlasnika, depozir je obavezan i u visini je jedne mjesečne kirije. Ukoliko vam se svidjela ova nekretnina kontaktirajte nas za više informacija.
Lokacija: Stan se nalazi na Starom aerodromu, u ulici Zagrebačka,…
550€
Lokacija: Kuća se nalazi u Zagoriču, u ulici Vladike Petra…
335,000€
Izdaje se nov jednosoban stan 49m2 u Green Level-u Lokacija…
700€
Izdaje se poslovni prostor u ulici Baku 92m2 Lokacija Prostor…
850€