Izdaje se jednosoban stan u zgradi Zetagradnje u Bloku 6 – 50m2

Izdaje se jednosoban stan u zgradi Zetagradnje u Bloku 6 – 50m2

Ђока Мирашевића, Podgorica, Podgorica Capital City, 81103, Montenegro

Izdato

550€

Jednosoban Blok 6 zetagradnja (7 of 7)
Jednosoban Blok 6 zetagradnja (6 of 7)
Jednosoban Blok 6 zetagradnja (5 of 7)
Jednosoban Blok 6 zetagradnja (2 of 7)
Jednosoban Blok 6 zetagradnja (3 of 7)
Jednosoban Blok 6 zetagradnja (4 of 7)
Jednosoban Blok 6 zetagradnja (1 of 7)

Broj nekretnine:

 Izaberite

Istaknuto
Soba
1
Kupatila
1
Kvadratura
50 m 2

Opis

Izdaje se jednosoban stan u zgradi Zetagradnje u Bloku 6 – 50m2

Jednosoban Blok 6 zetagradnja 7 of 7Lokacija

Stan se nalazi u zgradi zetagradnje, koja je obložena demit fasadom i odličnom izolacijom. Zgrada poseduje dva lifta i lijepo je ulaz uređen jer imate plaćanje održavanja ulaza. Takođe tu imate i pekaru sicilija, veliki Aroma market, u blizini su Ruske kule u kojima se nalaze banke, pošte i mnogobrojne prodavnice.

Jednosoban Blok 6 zetagradnja 5 of 7Enterijer i dizajn

Stan je izuzetno lijepo opremljen sa novim stvarima, velika dnevna soba koja ima izlaz na balkon tu je takođe i trpezarijski sto sa stolicama. Ujedno tu je i kuhinja koja poseduje sve kuhinjske elemente, a imamo lijep hodnik koji Vas sprovodi do spavaće sobe i kupatila. Spavaća soba ima bračni krevet i veliki ormar. Na samom kraju je tu i kupatilo koje je u potpunosti opremljeno i poseduje apsolutno sve.

Jednosoban Blok 6 zetagradnja 4 of 7Uslovi izdavanja

Stan se izdaje na minimum godinu dana po zahtevu vlasnika, a obavezno je u samom startu dati depozit (depozit je u visini dvije mjesečne kirije) i kiriju. Obavezno je potpisivanje ugovora na minimum godinu dana. Ukoliko Vam se svidela ova nekretnina kontaktirajte nas za više informacija.

Mapa

Zakaži obilazak

Jednosoban Blok 6 zetagradnja 7 of 7

Slične nekretnine

  • sr
    • en
Milan Pavličić - agent za nekretnine

Milan Pavličić – agent za nekretnine